Piękne zakończenie!

Zwycięstwo!

Nasza drużyny rozgromiła w niedzielnym meczu Wodniak Piotrawin Łaziska 5:1! Fajna gra, ciekawe akcję i super wynik. Tego trzeba było naszym zawodnikom i kibicom po średnio udanym sezonie. Wynik i gra napawają optymizmem i zachęcają do wytężonej pracy podczas przygotowań. Mamy nadzieję że nasza drużyna się odrodzi i już w następnym sezonie powalczy o coś więcej niż 10 miejsce w lidze i kilka dobrych występów. Bramki dla naszej drużyny strzelali: M.Kijek, Ł.Krasucki, M.Durakiewicz, P.Mrozek, P.Kruk. Nasza drużyny grała w zestawieniu: Pyśniak, Ciechociński, Raczyński, Kędra, Barwiak, Stypuła, Krasucki, Kijek, Kruk, Durakiewicz, Mrozek. W drugiej połowie na boisku pojawili się : Koput, Banaszek oraz Janicki.