Derby na remis, Z Draco obowiązkowe 3 punkty!

W ostatnią sobotę nas zawodnicy rozegrali mecz z lokalnym rywalem Ks Drzewce i w derbach gminy Nałęczów zremisowali 2:2. Sam mecz można ocenić na remis, jednak nasi piłkarze prowadzili 2:1 do 93 minuty meczu, a tak stracone punkty bolą najbardziej. Mimo to Cisy zasługują na dobre słowo, to nasza drużyna prowadziła grę i starała się grać w piłkę. Na uwagę zasługuję występ dwóch juniorów w drużynie z Nałęczowa. W barwach seniorów zadebiutował Patryk Kędra a kolejny dobry występ zanotował Sebastian Kuzioła. Chłopcy to rocznik 99 to pokazuje że jest potencjał wśród młodych w Nałęczowie. Nasi zawodnicy prowadzili 1:0 po bramce Macieja Durakiewicza, który wykorzystał fatalne zachowanie byłego bramkarza Cisów Kamila Gołębiowskiego. W 55 minucie gospodarze wyrównali po zamieszaniu w polu karnym, najlepiej odnalazł się w nim kolejny były piłkarz Cisów Mariusz Panasiewicz. 10 minut później nasi piłkarze po raz drugi wychodzą na prowadzenie za sprawą Marcina Kijka, który pokonuje Gołębiowskiego z rzutu karnego wywalczonego przez Piotra Mrozka. W ostatniej akcji meczu Drzewce wyrównały po długim wykopie Gołębiowskiego i błędzie naszej defensywy. Wielki niedosyt i stracone dwa punkty.

Nasza drużyna zagrała w ustawieniu: Pyśniak,Kuzioła,Ciechociński,Gaba,Barwiak,Kijek,Durakiewicz,Kędra,Krasucki,Kruk,Mrozek.

W drugiej połowie pojawili się: Stypuła,Banaszek,Janicki

Już w sobotę o godzinie 17:00 nasze Cisy zmierzą się z czerwoną latarnią ligi Draco Kowala. Draco w tej rundzie prezentuje się dużo lepiej niż w poprzednie, nie zmienia to jednak faktu że 3 punkty w tym spotkaniu to obowiązek naszych zawodników, Serdecznie zapraszamy na mecz i liczmy na dobre widowisko.