Podsumowanie

Bardzo trudna sytuacja przed startem rundy nie wróżył sukcesów. Drużyna praktycznie nie przygotowywała się do rundy, odejście kliku zawodników i nie pewność to znak okresu przygotowawczego. Cisy rozpoczęły od 2 remisów i zwycięstwa, później było dużo gorzej, porażka w zaległym spotkaniu z Serokomlą i odebranie punktów za mecz z Orłami z powodów organizacyjnych. Spowodowały serię porażek i pogarszającą się sytuację klubu w tabeli. Końcówka w wykonaniu naszych zawodników nie była najgorsza gdyby nie wstydliwa porażka z Amatorem na własnym placu można by powiedzieć, iż był to niezły okres gry podopiecznych Michała Pyśniaka. Nasza drużyna prezentowała bardzo nie równą formę potrafiła rozgromić Wodniak 5:1 ale również przegrać z przeciętną Górą Puławską 5:0. Przyczyną takie stanu był na pewno nie przepracowany okres przygotowawczy oraz braki kadrowe w wielu meczach. Fajnym aspektem gry jest to że klub postawił na młodzież, w drużynie seniorów wystąpiło już 3 zawodników mających zaledwie 16 lat (P.Kędra, S,Kuzioła i D.Koput) ,każdy z nich prezentował bardzo fajnym poziom co daję nadzieję na przyszłość. Ta runda miał być okresem przejściowym i zdecydowanie takim była, nie można zaliczyć jej do udanych jednak nie można też płakać bo przy takie sytuacji przed startem rozgrywek mogło być dużo gorzej. Mam nadzieję że najbliższy okres będzie dużo lepszy i nasza drużyna wróci na właściwe tory.