II miejsce w rundzie wiosenej!

Nasza drużyna po 7 kolejkach rundy wiosennej zajmuję w tabeli 6 pozycję z 34 punktami. Postanowiliśmy zrobić zestawienie, z uwzględnieniem tylko rundy wiosennej. Tabela obecnej rundy przedstawia się dość ciekawie, na pierwszym miejscu Garbarnia Kurów z 18 punktami, drugiej miejsce biorąc pod uwagę tylko obecną rundę przypadłoby Cisom Nałęczów, które zdobyły 15 punktów i mają lepszy bilans bramkowy od Ks Góry Puławskiej. Ciekawym zjawiskiem jest beznadziejna forma Mazowsza Stężyca, które zdobył zaledwie 6 punktów (w tym zwycięstwo w Nałęczowie). W dobrej formie tą rundę zaczęli gracze Żyrzyniaka Żyrzyn, przeżywając odrodzenie grając o życie. Najsłabszym zespołem Orlęta Dęblin, które nie potrafią zapunktować. Z naszej perspektywy warto również zwrócić uwagę na ilość straconych bramek. Cisy to obecnie najlepsza defensywa ligi. Gorzej wygląda statystyka strzelonych bramek, gdzie zawodnicy Michała Pyśniaka zajmują trzecie miejsce ale już od końca ligowej stawki. W najbliższy weekend czeka nas arcytrudne spotkanie z liderem tabeli Ks Górą Puławską, później rywalem Cisów będzie Garbarnia Kurów, która jest liderem rundy wiosennej. Dwa ciężkie mecze, które dadzą odpowiedź o jakich miejscach w tegorocznych rozgrywkach myśleć będą mogli zawodnicy i kibice Cisów. Na spotkanie z Górą Puławską zapraszamy już w sobotę o godzinie 16:00 na boisku w Górze Puławskiej, spotkanie z Garbarnią odbędzie się 21 maja na stadionie Cisów Nałęczów o godzinie 17:00.