Cisy Nałęczów - Ks Góra Puławska

Wyzwanie! Lider przed nami.

Już jutro nasze Cisy zagrają z liderem obecnych rozgrywek, KS Górą Puławską. W poprzedniej kolejce Góra zatrzymała pędzącą Garbarnię odrabiając straty w końcówce spotkania i w ostatecznym rozrachunku wygrywając z graczami z Kurowa 4:2. Podopieczni Marka Nowaka to drużyna, bardzo dobrze ułożona, posiadająca wielu doświadczonych zawodników takich jak Paweł Czekaj czy Kamil Trochym. Siłą drużyny spod Puław jest na pewno gra obronna, ta drużyna bardzo szczelnie broni dostępu do swojej bramki. Drużyna Marka Nowaka na własnym w trwającym sezonie polegał tylko raz. Było to spotkanie 19 kolejki z Amatorem Leopoldów Rososz, kiedy to obecny lider uległ gościom aż 0:4. Miejmy nadzieję że Cisy Nałęczów powtórzą wyczyn Amatora i wywiozą z Góry Puławskiej 3 punkty. W rundzie jesiennej nasza drużyna w spotkaniu z KS Górą Puławską odniosła przekonujące zwycięstwo, mimo wyniku 1:0 to Cisy były wtedy zdecydowanie lepszą drużyną i mogły wygrać dużo większym stosunkiem bramek. Bramkę na wagę zwycięstwa w tamtym spotkaniu strzelił wielki nieobecny tej rundy w szeregach Cisów Łukasz Krasucki. Cisy ponownie przeżywają małe zamieszanie kadrowe, trener Pyśniak ponownie nie będzie mógł skorzystać z 5 podstawowych zawodników. Z gry wypadł kapitan drużyny M.Ciechociński, w spotkaniu z Górą nie zagrają również F.Pyśniak oraz M.Kijek. Pod znakiem zapytania stoją występy F.Mazurka, P.Kruka i P.Raczyńskiego, którzy leczą kontuzję. Dobrą informacją jest, że do pełni sił wrócił już M.Durakiewicz, który nie mógł grać w dwóch poprzednich kolejkach. Spotkanie Cisów Nałęczów z KS Górą Puławską, w sobotę, o godzinie 16:00 na boisku w Górze Puławskie. Serdecznie zapraszamy i liczymy na wsparcie.