Cisy 1, Hetman 0

Słaba gra, dobry wynik, trzy punkty!

Cisy wygrały we wczorajszym meczu z Hetmanem Gołąb 1:0, bramkę dla naszej drużyny strzelił Damian Dęga, dla którego było to drugie trafienie w barwach Cisów Nałęczów. Spotkanie zaczęło się od bardzo chaotycznej gry obydwu drużyn. Przez pierwsze 10 minut, zawodnicy zarówno Cisów jak i Hetmana mieli duży problem z rozegraniem przynajmniej kilku podań. Po początkowy zamieszaniu i chaosie to nasza drużyna przejęła inicjatywę i zaczęła grać miło dla oka. Od 10 minuty spotkania to Cisy były zdecydowanie lepsze, grały w piłkę i starały się konstruować akcję pod bramką Hetmana. Podopieczni Michała Pyśniaka stworzyli sobie mnóstwo okazji do strzelenia bramki. Niestety w prostych sytuacjach dwa razy mylił się M.Kijek. Swojej szansy nie wykorzystał D.Dęga oraz P.Mrozek. W wielu sytuacjach zawodnicy Cisów chcieli wejść z piłką do bramki, rozgrywając 10 podań już w polu karnym Hetmana, co nie przynosiło bramki. W 35 minucie spotkania bramkę strzelił D.Dęga, który z ostrego kąta przelobował golkipera gości. Ta bramka nieco uspokoiła obraz gry, jedna do końca pierwszej połowy to Cisy nadal były siłą przeważającą. Po przerwie nasza drużyna zagrał zupełnie inne spotkania, to Hetman narzucał swoją wizję gry a Cisy broniły wyniku, wyprowadzając kontry. Drużyna z Gołębia stworzyła sobie dwie dogodne sytuację, jednak dobrze w bramce spisał się M.Pyśniak. Nasza drużyna mimo słabszego okresu gry stworzyła sobie kilka sytuacji do strzelenia bramki. Okazję ku temu mieli P.Mrozek oraz D.Kędra. Do końca spotkania obraz drugie części się nie zmieniał, atakowali goście a Cisy sczelnie się broniły. W 85 minucie spotkania okazję do dobicia Hetmana miał F.Pyśniak. Cisy wygrały kolejne spotkania 1:0. Cieszą trzy punkty oraz mecz na zero z tyłu, jednak nasza drużyna zdecydowanie musi poprawić skuteczność, to największy mankament obecnych Cisów. Kolejne spotkania nasza drużyna rozegra w najbliższą sobotę o godzinie 16:00, kiedy to zmierzymy się z obecnym liderem rozgrywek KS Górą Puławską. Serdecznie zapraszamy na to spotkanie, gdzie Cisy będą chciały sprawić niespodziankę. Graliśmy w ustawieniu: http://naleczowcisy.futbolowo.pl/game/423706/cisy-naleczow-vs-hetman-golab/formation