Wywalczony punkt!

W pierwszym meczu wiosny nasza drużyna zmierzyła się z Wilkami Wilków. Podopieczni Michała Pyśniak wyszarpali Wilkom jeden punkt, remisując 0:0.

Pierwsza połowa prowadzona była pod dyktando naszych zawodników, którzy dłużej utrzymywali się przy piłce i grali atakiem pozycyjnym. Wilki nastawione na badanie przeciwnika w pierwszych 20 minutach nie zagrażały bramce strzeżonej przez Pyśniaka. Gracze Cisów udokumentowali swoją przewagę ok. 25 minuty kiedy do bramki Kramka trafił Mrozek, niestety sędzia odgwizdał spalonego. Pod koniec pierwszej części świetną kontrę wyprowadzili gospodarze jednak napastnik Wilków fatalnie spudłował. Obraz drugiej części nieco się zmienił, teraz to Wilki miały lekką przewagę i tworzyły coraz lepsze okazje do zdobycia gola. Mimo przewagi gospodarzy Cisy prezentowały się dobrze w destrukcji i próbowały kontr. W końcówce spotkania nasi zawodnicy za bardzo się rozluźnili, przyniosło to dwie okazję Wilkom, którzy nie potrafili ich wykorzystać. Mecz zakończył się wynikiem 0:0. W najbliższą Sobotę zmierzymy się na wyjeździe z Serokomlą Janowiec, podopieczni Michała Majewskiego w pierwszej kolejce wiosny wygrali z Draco Kowala 4:2 a wszystkie bramki dla Serokomli strzelił Skowyra, który jest najlepszym strzelcem drużyny.

CISY: Pyśniak - Gaba, Ciechociński, Raczyński, Janicki (70' Stachyra) - Banaszek (60' Stypuła), Barwiak, Durakiewicz, Kijek, Kruk - Mrozek