Ku nowym celom, ku dobrej atmosferze, do lepszych czasów!

W najbliższą niedziele 29.03.2015 zmierzymy się z Wilkami Wilków. Będzie to nasz pierwszy mecz rundy wiosennej. W poprzedniej rundzie w rywalizacjami z Wilkami uzyskaliśmy wynik 0:0.

Nasi rywale w okresie przygotowawczym rozegrali 7 meczów kontrolnych, forma prezentowana przez Wilki była bardzo różna od pogromu Jaworzanki Rogów 13:0 do porażki z Orłami 0:6 przed tygodniem.

Podsumowanie przygotowań :

Nasza drużyna w czasie przerwy zimowej bardzo się zmieniła. Zmienił się trener, Mariusza Adamczyka zastąpił Michał Pyśniak. Zmienili się zawodnicy z klubu odeszli : Kukuryka, Citkowski, Szczepiński, Małocha i Farotomi, a do Cisów dołączyli Banaszek, Stachyra, Gaba, Mirosław, Radomski i trzech graczy z drużyny młodzieżowej Koput, Chęć i Kędra.

Nasze Cisy w okresie przygotowawczym zagrały 4 sparingi, naszymi rywalami byli : Viking Leśniczówka, Serokomla Janowiec, Błękitni Kierz oraz Ks Góra Puławska. W tych grach nasz zespół doznał 3 porażek i raz zremisował. Tak słabe wyniki można uzasadnić przebudową drużyny i brakiem pełnego składu w tych spotkaniach.

Wszystkich kibiców zapraszamy na spotkanie z Wilkami, które odbędzie się w Niedziele na stadionie w Wilkowie o godzinie 15:00.