Próba genralna na 6:2

W ostatnią środę nasza drużyna rozegrała ostatni mecz kontrolny. Naszym rywalem był Legion Tomaszowice, którego barwy reprezentują dobrze znani Nałeczowskie publice J,Caboń oraz Ł.Caboń. Nasza gra wyglądała ciekawie a wynik mówi sam za siebie. LKS wygrał to spotkanie 6:2 (4:1). Bramki dla naszej drużyny strzelali: Zaw.testowny x2, Zaw.testowny, M.Kijek, P.Kruk, J.Radomski. Nasza drużyna rozpoczyna rozgrywki już 16 sierpnia a naszym rywalem będzie Żyrzyniak Żyrzyń. Mecz odbędzie się na stadionie w Żyrzynie o godzinie 17:00. Wszystkich sympatyków serdecznie zapraszamy i liczmy na wsparcie. W trakcie przygotowań nasza drużyna rozegrała 5 spotkań kontrolnych. 4 z nich wygraliśmy a w jednym ponieśliśmy porażkę. Nasz drużyna strzeliła w okresie przygotowawczym 16 bramek tracąc 6. Wszystkie wyniki prezentują się następująco:

LKS Cisy - LKS Cisy (juniorzy) 3:1 (1:0)

LKS Cisy- Legion Tomaszowice 4:1 (2:0)

LKS Cisy- Zawisza Garbów 1:0 (1:0)

LKS Cisy- Ks Góra Puławska 2:3 (2:0)

Wyniki jak i gra drużyny napawają optymizmem. Miejmy nadzieję że ligowe spotkania będą się kończyć podobnym rezultatami i nasz zespół zajmie lepszą lokatę niż w poprzednim sezonie.