Pojechali na sygnale!

Pojechali na Sygnale!

Ostatni sparing Cisów zdany na 3+, nasza drużyna miła dobre okresy gry i wygrała z Sygnałem Chodel, jednak w pierwszej połowie widoczna była nerwowość w grze i braki w różnych aspektach. Cisy Nałeczów wygrały 2:1 w trwającym zaledwie 75 minut meczu z Sygnałem Chodel. Spotkanie zostało przerwane, ze względu na niesportowe zachowanie na boisku. Samą grę można ocenić pozytywnie, byliśmy drużyną lepszą i grającą bardziej kulturalną piłkę. Szkoda że "dziwne" zachowanie jednego z zawodników gości sprowokowało całą sytuację i mecz musiał zostać przerwany. Bramki dla naszej drużyny strzelili Zaw.Testowany oraz Paweł Barwiak. Cisy grały w ustawieniu:

M.Pyśniak, F.Pyśniak, P.Kędra, P.Barwiak, K.Staniecki, K.Turek (S.Kuzioła), F.Mazurek, M.Durakiewicz, M.Kijek, D.Kędra ora Zaw.Testowany.

W najbliższą niedziele nasze Cisy zagrają z czerwoną latarnią ligi Żyrzyniakiem Żyrzyn. W poprzedniej rundzie Cisy Nałęczów wygrały na boisku w Żyrzynie 2:0 po bramkach Krasuckiego i Kruka, więcej informacji macie tutaj:http://naleczowcisy.futbolowo.pl/game/266275/zyrzyniak-zyrzyn-vs-cisy-naleczow . Mecz z Żyrzyniakiem Cisy rozegrają w niedziele na stadionie miejskim w Nałęczowie o godzinie 14:00.