Zwycięstwo z liderem!

Cisy Nałęczów wygrywają z Górą Puławska 3:1.

Nasi zawodnicy mimo wielu osłabień w składzie zdołali wygrać z liderem naszej grupy lubelskiej klasy-A. Bramki dla Cisów Nałęczów strzelili: Zaw.Testowany, M.Durakiewicz oraz D.Mrozek. Nasza drużyna wszystkie bramki strzeliła w drugiej części spotkania. Martwi frekwencja podczas spotkania, trener Michał Pyśniak nie mógł skorzystać aż z 9 zawodników. Na spotkaniu nie mogli pojawić się : M.Kijek, K.Turek, D.Banaszek, J.Stypuła, S.Janickiego, P.Kruka, K.Wąchała a kontuzjowani są: F.Pyśniak, Ł.Krasucki. Mimo problemów kadrowych nasza drużyna prezentowała dobry poziom gry i zdecydowanie zwyciężyła z Ks Górą Puławską. Już w najbliższą niedziele Cisy Nałęczów zmierzał się z kolejnym rywalem z 2 grupy lubelskiej klasy A. Tym razem zmierzymy się z Wawelem Wąwolnica.

foto: ksgorapulawska.futbolowo.pl