Zła passa trwa

Podopieczni Michała Pyśniaka zanotowali kolejną porażkę, tym razem ulegli Garbarni Kurów. Nasi zawodnicy mimo, że nie prezentowali się gorzej niż gracze z Kurówa to przegrali z zawodnikami trenera Gajdy 1:3. Cisy grały bardzo osłabione, trener Pyśniak nie mógł skorzystać z Kruka,Kijka i Ciechocińskiego. W pierwszej połowie gracze Garbarni stworzyli dwie sytuację do strzelenia bramki i obie wykorzystali. Cisy również stworzyły dwie ale nie portafily pokonać bramkarza rywali. Druga połowa to bardzo ostry mecz, sędzia nie panował nad sytuacją i zrobiło się bardzo nerwowo. Cisy stworzyły sobie kilka okazji do postraszenia rywala, jednak ponownie zawiodłą skuteczność.

Cisy grały w ustawieniu: Pyśniak,Gaba,Raczyński,Grum,Stachyra,Durakiewicz,Barwiak,Krasucki,Nowak,Stypuła,Mrozek

W drugiej połowie pojawili się: Banaszek,Słonka,Janicki

Za tydzień czeka nas spotkanie derbowe z Ks Drzewce, podopieczni Andrzeja Nowaczka są dużo słabszej formie niż w rundzie jesiennej. Mamy nadzieję że będzie to przełamanie Cisów i już do końca sezonu nie przegrają.Wszystkich sympatyków zapraszamy na godzinę 11:00 w sobotę na boisku w Drzewcach.