Remis w arcyważnym meczu!

Cisy w arcyważnym meczu z Żyrzyniakiem Żyrzyn zaledwie zremisowały 1:1. Bramkę na wagę jednego punktu zdobył Patryk Kędra, w ostatniej minucie spotkania. To Cisy prezentowały się lepiej, stworzyliśmy kilka groźnych akcji, jednak nie potrafiliśmy wykorzystać nawet rzutu karnego. Jak się nie strzela to się traci, w tym przypadku tak to zadziałało i 5 minut przed końcem to drużyna Żyrzyniaka prowadziła. Wielka szkoda tego meczu, to kolejne spotkanie, w którym brakuje nam spokoju i cwaniactwa. Brak trzech punktów w tym spotkaniu bardzo komplikuje nam sytuacje w ligowej tabeli. Już w niedziele ostatnie spotkanie naszej drużyny w tym sezonie - w Piotrawinie zmierzymy się z tamtejszym Wodniakiem, który w końcówce sezonu gra bardzo dobrze. Na ten mecz zapraszamy w niedziele o godzinie 17:30.