Garść liczb:

Najlepszy w punktacji kanadyjskiej- Ł.Krasucki- 10
Najwięcej min- P.Kędra, M.Pyśniak- 1170
Najmłodszy zawodnik- P.Kędra- 16 lat

Nasza drużyna zaczęła tą rundę bardzo dobrze w pięciu meczach zdobywając aż 11 punktów i tracąc w tych spotkaniach zaledwie 3 bramki. Następne 5 kolejek było dla nas dużo gorszę tylko w dwóch meczach straciliśmy 9 bramek, graliśmy nie równo i nie potrafiliśmy skutecznie wykończyć dobrych akcji. Duży wpływ na słabszą grę miał fakt braków kadrowych w tym okresie. Następne okres czyli 3 ostatnie kolejki to brak szczęścia, w meczach z Wilkami Wilków i Ks Drzewce, gdzie nasza drużyna była zdecydowanie lepsza jednak zabrakło jej konsekwencji w grze ofensywnej. Podsumowując tą rundę nasuwa się jeden znaczący element do poprawy- skuteczność. Naszej drużynie w meczach z Hetmanem, Wawelem czy Drzewcami zabrakło właśnie tego. 3 remisy powinny zamienić się w trzy zwycięstwa i 6 punktów więcej. Czuć wielki niedosyt ale i nadzieję że runda wiosenna będzie dużo lepsza. Trzymamy kciuki za Nasz zespół, który mimo duży problemów organizacyjnych dał radę.