Podcięte skrzydła Orłów !

W dzisiejszym spotkaniu nasz zespół zremisował 0:0 z liderem tabeli Orłami Kazimierz. Jest to bardzo dobry wynik a ten jeden punkt to cenna zdobycz wywieziona z trudnego terenu. W dotychczasowych rozgrywkach nasz zespół jest niepokonany co dobrze świadczy o naszej drużynie, która w tej samej fazie rozgrywek w poprzedniej rundzie miała już na koncie 2 porażki. Cisy grały w ustawieniu :

Pyśniak, Kuzioła, Gaba, Ciechociński, Raczyński, Grum, Durakiewicz, Kijek,Radomski, Stypuła, Mrozek

W drugiej połowie pojawili się : Barwiak, Krasucki, Nowak, Banaszek

Cieszy powrót po kontuzji Łukasza Krasuckiego oraz Cezarego Gruma to na pewno będą duże wzmocnienia naszej drużyny.

Drużyna nie próżnuje i już w najbliższą środę podopieczni Michała Pyśniaka zmierzą się w zaległym spotkaniu z Serokomlą Janowiec, mecz odbędzie się na stadionie w Janowcu o godzinie 17:30. Wszystkich sympatyków serdecznie zapraszamy do kibicowania. Mamy nadzieję że w środowym spotkaniu nasz zespół sprawi kolejną miłą niespodziankę i urwie punkty drugiem zespołowi głośno mówiącemu o awansie do wyższej klasy.