Pierwszy sparing

W ostatnią niedziele zmierzyliśmy się w pierwszym meczu kontrolnym z Legionem Tomaszowice. Nasza drużyna zwyciężyła 4:1. W pierwszej połowie nasza drużyna długo utrzymywała się przy piłce jednak brakowało stworzenia sytuacji stuprocentowych. Druga połowa to już strzelecki spektakl. W ostatnich 20 minutach padły wszystkie bramki. Strzelcami w naszej drużynie byli: Paweł Barwiak x2, Zaw.testowany, Zaw.testowany. Zwycięstwo cieszy miejmy nadzieję że w najbliższych meczach będzie jeszcze lepiej. Nasza drużyna wystąpiła w składzie:

Pyśniak, Raczyński, Ciechociński, Kuzioła, Kędra, Zaw.testowany, Durakiewicz, Krasucki, Koput, Barwiak, Mrozek.

W drugiej połowie pojawili się: Stypuła, Zaw.testowany, Zaw.testowany, Zaw.testowany, Zaw.testowany, Janicki, Banaszek oraz Mrozek.

Zawodników z Nałęczowa czeka kolejny ciężki tydzień przygotowań, w tym tygodniu trenują w wtorek, czwartek oraz piątek a w niedziele czeka ich kolejny sparing z drużyną  Zawiszy Garbów na stadionie w Garbowie.