Pierwsze kontrolne zwycięstwo - Cisy 2:1 Góra

W pierwszym spotkaniu kontrolnym przed sezonem nasza drużyna zwyciężyła beniaminka klasy okręgowej Ks Górę Puławską 2:1. Bramki dla Cisów strzelili Dariusz Banaszek oraz Daniel Kędra. Mecz od pierwszej minuty toczył się pod nasze dyktando, to my byliśmy stroną przeważającą i tworzącą sobie dobre sytuację podbramkowe. Mimo większego posiadania piłki i kilku okazji, nie potrafiliśmy pokonać bramkarza gospodarzy. Około 30 minuty to gracze Marka Nowaka prowadzili, duży błąd naszej defensywy wykorzystał napastnik Gór i z najbliższej odległości wpakował futbolówkę do bramki naszego trenera. Do przerwy przegrywaliśmy 0:1. W drugiej odsłonie spotkania, trener Pyśniak dokonał aż 7 zmian i dało to skutki, nasi zawodnicy po 10 minutach drugiej połowy doprowadzili do wyrównania, dobre podanie Kijka wykorzystał Banaszek. W trakcie drugie połowy na boisku pojawił się jeszcze dwóch nowych zawodników i od 75 minuty spotkania graliśmy praktycznie zupełnie inną 11. Zmiany nie zmieniły obrazu gry a w jednej z ostatnich akcji meczu Daniel Kędra mocnym strzałem z 20 metrów pokonał golkipera Góry doprowadzając do stanu 2:1.

Cisy grały w składzie: Pyśniak, Zaw. testowany, Kukuryka, Kędra, Kuzioła, Pyśniak, Kruk, Durakiewicz, Kędra, Turek, Mrozek

W drugiej połowie na boisku zameldowali się : Kijek, Stypuła, Staniecki, Banaszek, Barwiak, Zaw. testowany II, Zaw. testowany III, Zaw. testowany IV, Mrozek,