Nowe władze i początek przygotowań

W niedziele 12 lipca na walnym zebraniu członków klubu wybrano nowy zarząd LKS Cisy Nałęczów w składzie:

Prezes zarządu :

-p.Zbigniew Czarnecki

Vice-Prezes ds.siatkówki:

-p.Przemysław Chrościcki

Vice-prezes ds.piłki nożnej

-p.Magdalena Ambrozik

Sekretarz ds.siatkówki:

-p.Arkadiusz Orlik

Sekretarz ds.piłki nożnej:

-p.Mieczysław Słonka

Członkowie zarządu w składzie:

-p.Janusz Górniak

-p.Tomasz Pyśniak

-p.Jerzy Rosiak

-p.Norbert Sieczkowski

Nowemu zarządowi życzymy samych sukcesów oraz satysfakcji z działalności na rzecz Cisów.

Po sprawach organizacyjnych przyszedł czas również na sprawy sportowe. Nasi zawodnicy wznowili treningi, pierwszym przetarciem przed ligą był wewnętrzny sparing po między seniorami a zespołem juniorskim wzmocnionym kilkoma zawodnikami. Mecz ten był początkiem przygotowań i miał dać sygnał do wytężonej pracy w okresie przygotowawczym. Było to na pewno ciekawe doświadczenie jak i fajny sposób rozpoczęcia przygotowań.

Plan meczów towarzyskich wygląda następująco :

18/19 lipca- Wawel Wąwolnica lub inny rywal

25/26 lipca- Zawisza Garbów

1/2 sierpnia- Ks Góra Puławska

8/9 sierpnia- Ks Drzewce

Wyjaśniło się również wiele spraw kadrowych. W zbliżającym sezonie w naszym zespole zobaczymy kilka nowych twarzy. Ruchy do klubu napawają optymizmem, nie są to przypadkowi ludzie a ciekawe transfery. Nie zapowiada się również by ktoś odszedł. Jeśli sytuacja kadrowa nie ulegnie zmianie to trener Michał Pyśniak będzie miał dużo większy komfort w ustalaniu składu niż w poprzedniej rundzie.