III kolejka

Już jutro czeka nas kolejne spotkanie. W ramach III kolejki zmierzymy się z Orlętami Dęblin, zespół z Dęblina zastąpił przed sezonem inną drużynę z tego miasta, mianowicie Czarnych, którzy nie przystąpili do rozgrywek. Orlęta w poprzedniej kolejce uległy Garbarni Kurów aż 0:4. Wynik nie do końca odzwierciedla postawę naszych rywali, nie możemy nastawiać się na łatwą przeprawę i szybkie 3 punkty. To na pewno będzie ciężki mecz, miejmy nadzieję że zakończony zwycięstwem. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 17:00 na stadionie miejskim w Dęblinie. W innych spotkaniach III kolejki najciekawiej zapowiada się rywalizacja Mazowsza Steżyca z Ks Górą Puławską oraz Ks-u Drzewce z Amatorem Leopoldow-Rososz. Cała kolejka prezentuje się następująco:

KS Drzewce - Amator Rososz-Leopoldów 30 sierpnia, 11:00
Żyrzyniak Żyrzyn - Wilki Wilków 30 sierpnia, 11:00