Cisy – Serokomla 3:0!

Zwycięstwo Cisów Nałęczów!

Nasza drużyna zdecydowanie zwyciężyła w Janowcu z tamtejszą Serokomlą. Nasi zawodnicy grali zdecydowanie lepiej i wynik absolutnie obrazuje to co wydarzyło się na boisku. Bramki dla naszej drużyny strzeli P.Kruk, F.Mazurek oraz D.Dęga. Kolejny raz gracze z Nałęczowa stworzyli sobie mnóstwo sytuacji do strzelenia bramki. Już po pierwszej połowie spotkania Cisy powinny prowadzić 3:0, swoich szans nie wykorzystali F.Mazurek, D.Kędra czy P.Kruk. Od 20 minuty prowadziliśmy po bramce P.Kruka, który ograł bramkarza rywali i skierował futbolówkę do pustej bramki. Po strzeleniu bramki Cisy złapały zadyszkę i inicjatywę przejeli gospodarze, stwarzając sobie jedną dobrą okazję. W tej akcji dobrze zachował się M.Pyśniak broniąc strzał napastniak gospodarzy. Nasi zawodnicy mimo słabszej gry w ostatnich 15 minutach pierwszej połowy stwarzali sobie kolejne dogodne okazję, które jednak nie przyniosły bramek. Druga połowa zaczęła się od wysokiego pressingu Serokomli i bardzo ofensywnego stylu gry z ich strony. Cisy grały spokojnie i próbowały utrzymywać się przy piłce. Po 20 minutach drugiej części gry Serokomla została skarcona za swoją zbyt ofensywną grę i po ładnej bramce F.Mazurka, Cisy prowadziły 2:0. Od tego momentu gracze z Janowca nie byli w stanie zagrozić nawet w minimalnym stopniu bramce Cisów. Zawodnicy z Nałeczowa grali bardzo mądrze, konstruując ciekawe akcję. Jedna z nich zakończyła się bramką D.Dęgi, dla którego jest to premierowe trafienie w barwach naszej drużyny. Cieszy fajna gra i zdobyte trzy punkty. Cisy grały w ustawieniu :