Cisy Nałęczów - Garbarnia Kurów

Już w najbliższą sobotę Cisy Nałęczów zmierzą się z vice-liderem tabeli Garbarnią Kurów. Nasz przeciwnik w obecnych rozgrywkach zdobył 42 punkty. Podczas rundy wiosennej stał się rewelacją i przegrał tylko raz, w meczu na szczycie ulegając Ks Górze Puławskiej. Garbarnia to drużyna bardzo dużo walcząca i potrafiąca zabiegać przeciwnika, grają dość agresywnie i nie kalkulują. W ostatnie kolejce nasz przeciwnik rozgromił Amator Leopoldów Rososz 5:1 co pokazuję że jest to drużyna posiadająca zdolność strzelania bramek. Cisy w poprzedniej kolejce wygrały z liderem rozgrywek 3:1. To spotkania zapowiada się bardzo ciekawie, zmierzą się ze sobą dwie najlepsze drużyny trwającej rundy. Kto wyjdzie zwycięsko z potyczki w Nałęczowie? W rundzie jesiennej po jednym z gorszych meczów naszej drużyny w tym sezonie ulegliśmy Garbarni 0:1. Mamy nadzieję że Cisy po raz kolejny w tej rundzie pokażą, że grają bardzo dobrą piłkę i sprawią nie miłą niespodziankę gościom z Kurowa. Serdecznie zapraszamy na to spotkanie już w sobotę , o godzinie 17:00 na stadionie Cisów Nałęczów.