Cisy 1:0

Dziś nasi zawodnicy zmierzyli się w meczu kontrolnym z drużyną Zawiszy Garbów. Cisy mimo dużych braków kadrowych wygrały na boisku rywala 1:0. Bramkę na wagę zwycięstwa strzelił Jacek Stypuła. Zagraliśmy w ustawieniu: Pyśniak, Ciechociński, Kędra, Raczyński, Kuzioła, Zaw.testowany, Zaw.testowany, Barwiak, Stypuła, Mrozek, Banaszek.

Na boisku pojawili się również: Janicki oraz Mrozek.

W dzisiejszym spotkaniu zabrakło kliku bardzo ważny ogniw w układance trenera Pyśniaka. Z różnych powodów na meczu nie pojawili się: Durakiewicz, Kijek, Krasucki, Gaba, Radomski, Kruk, Koput oraz dwóch Zaw.testowanych przez nasz zespół. Przez większość spotkania to my byliśmy stroną dominującą przebieg gry, rywal doszedł do głosu w ostatnich 20 minutach kiedy nasi zawodnicy opadli z sił.